MÜZİK

Öğrencimizin doğru enstrümana yönlendirilmesi ve yeteneğinin keşfedilmesi için HAYALLERİNİ ERTELEME, sende  ücretsiz deneme derslerine gel yeteneğini keşfet…

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

                                                YETENEĞİNİ KEŞFET..

 

Müzik Ensturman amacı, öğrencinin hobi olarak veya profesyonel amaçlı gelişimine temel oluşturacak kaliteli altyapıyı sağlamaktır. Bu eğitim, öğrencinin kişisel gelişiminde de, duygusal bileşenlerinin derinleştirilmesi ve terbiye edilmesi, sanatsal yönlerinin gelişmesi, becerilerinin artması gibi çok yönlü ve olumlu etkiler yaratır.     

 Müzik eğitimi doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru yöntem ve materyalle almaya başlayan bir öğrenci, kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlamaktadır. 

Kurumumuzda müzik eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

Eşzamanlı olarak  hem T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı  hem de dünyanın en saygın uluslararası belgelendirme sistemleri olarak kabul edilen London College of Music (LCM)  temellerine dayanarak eğitim fırsatı sunulmaktadır.

     LCM sınavlarında ise 8. Grade tamamlayan öğrencimiz teori sınavında da başarı göstermesi ile London College Of Music diploması sahibi olabilmektedir. Ayrıca her yıl İngiltere’den gelen komisyon gözetiminde yapılan derece sınavlarında başarı gösteren öğrencilerimize derece sertifikaları da verilmektedir.  LCM derece sertifikaları ve mezun olma durumunda uluslararası akreditasyona sahip müzik okulu diploması ile özel okullarda ve iş hayatında akademik kariyer olarak kullanma şansına sahip olurlar.

 

ERKEN YAŞ MÜZİK EĞİTİMİ

Erken Yaş Müzik  eğitim programı 3-5  yaş arası çocuklar için hazırlanmış, katılımcıların ritim duygularının gelişmesi, el becerilerinin ve enstrüman eğitim için gerekli olan el koordinasyonlarının artması için oluşturulmuş ritim-perküsyon eğitim programıdır.

 

Kurumumuzda ERKEN YAŞ EĞİTİMİ  yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk olarak verilmektedir 

 

 

PİYANO

 

SENDE ÇALABİLİRSİN

 

Her yaş ve seviye için kişiye özel PİYANO dersleri  Sanat Akdemi ‘de ! Gelin size özel programlar ile PİYANO  derslerimize başlayalım. Sanat Akademi’nin profosyenel kadrosu ile müziği keşfedin

 

 

Piyano, müzik eğitimine başlayacakların özellikle tercih ettiği bir müzik aletidir. Piyano eğitimi alırken beynin her iki lobu birlikte çalışacaktır, bu çalışma bireyin farkındalığına ve sorun çözme yetisine olumlu etkilerde bulunacaktır.

   Kurumumuzda PİYANO eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

 

 

GİTAR

 

HAYATIN TILSIMINI HİSSET

 

 

GÖRSELİN ALTINA

 Doğru metod ve Uzman öğretmenler ile kısa sürede Gitar çalmayı öğrenebilirsiniz . Sanat Akademi ‘nin ücretsiz derslerine gelin  yeteneğinizi birlikte keşfedelim .

   Kurumumuzda GİTAR eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

BATERİ

 

HAYATIN RİTMİNE EŞLİK ET

 

GÖRSELİN ALTINA

 

Bateri dersleri ritm duygusunu ortaya çıkarmakla başlayan eğitim temel ile başlayıp vuruş teknikleri ile devam eden müzik tekniğini ile sende çalmayı  öğrenebilirisin . Sanat Akademi ‘nin ücretsiz derslerine gelin  yeteneğinizi birlikte keşfedelim .

 

   Kurumumuzda BATERİ eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

KEMAN

 

RUHUNDAKİ MELODİLERE KULAK VER

 

Keman yayı tutan elin ve notalara basan parmakların dansı gibidir.Sende  Sanat Akademi ‘nin ücretsiz derslerine gel  yeteneğinizi birlikte keşfedelim .

 

   Kurumumuzda KEMAN eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

 

 

 

ŞAN VOKAL

 

Şan dersi öncelikle, doğru nefes almak, ses tonunu en efektif ve verimli biçimde kullanmak, sese zarar vermeden sınırları dahilinde tüm genişliği kullanmak ve bunu devamlı yapabilmek için ihtiyaç olan bilgi ve deneyimi kazanmayı hedeflemektedir. Sanat Akademi ‘nin ücretsiz derslerine gelin  yeteneğinizi birlikte keşfedelim .

 

   Kurumumuzda ŞAN/VOKAL eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

 

 

 

YAN FLÜT

MÜZİĞİ HİSSET

 

 

Batı müziğinde en çok kullanılan flüt cinsi olan yan flütün orkestraların ve bandoların önemli bir melodi çalgısıdır. Yan flüt; parlak sesi ve kıvrak hareketleri yapabilme özellikleri dolayısıyla etkileyici melodileri çalmada çok kullanılan önemli bir solo ve eşlik çalgısıdır. Toplumsal olaylardan zafer coşkularını, sevinç ve mutlulukları, insan sevgisini, özgürlüğü, ilkbahar ve yazın doğal hareketliliğini, çiçekleri ve kuşların cıvıltısını müzikle anlatmayı en güzel yapan çalgıdır.

 

Kurumumuzda YAN FLÜT eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇELLO- VİYOLONSEL

 

SANAT İZ BIRAKIR

 

 

Günümüz pedagoji anlayışlarının genel yaklaşımı, başlangıç viyolonsel eğitiminin bilimsel bir süreç olduğu ve bu süreçte bilimsel yöntemlerden yararlanılması gerektiği üzerinedir. Solfej, armoni ve diğer teorik bilgiler tamamlayıcı olarak derslerimizin içeriğinde yer almaktadır.

 

Kurumumuzda VİYOLONSEL eğitimleri, eğitmenlerce uygunluğuna karar verildikten sonra , ensturman eşliğinde  birebir 45 dk özel ders ile   yaş ve seviyelere göre oluşturulan gruplarda haftada 1 gün 45 dk ücretsiz grup solfej eğitimi ile tamamlanmaktadır. Eğitimlerimiz profesyonel ve akademisyen eğitmenler tarafından verilir.

We believe all women can embrace who they are,
can define their future, and can change the world.

 

We Need Your Support Today!

Sanat Akademi

Yıldız mahallesi, Büklüm cadddesi

No:66 Lüleburgaz 

Email: info@sanatakademi.net

Tel: 0288 502 2239

Mobil:  0552  502 2239

Bizden haber almak ister misin?
Quick Links

© 2019 by Sanat Akademi / Tüm hakları saklıdır.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now